2mb
 Karrier - C-mobil

KARRIER

Társaságunk egy 24 éve sikeresen működő autókereskedelmi cég. Jelenleg 4 márka forgalmazása mellett különböző finanszírozási és biztosítási szolgáltatásokat is nyújtunk, pénzügyi partnereink az ország legnagyobb és legismertebb bankjai, lízing cégei.

Szegedi telephelyünkre munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe:

ÚJ GÉPJÁRMŰ ÉRTÉKESÍTŐ/ ÉRTÉKESÍTÉSI GYAKORNOK

munkatársat keres

Az ideális pályázó:

·     felsőfokú végzettségű

·     kiváló kapcsolatteremtõ, jól kommunikál

·     ügyfél-, és eredményorientált

·     ápolt, megjelenése kultúrált

·     készségszintű számítógép használó

Előny:

·     angol nyelven problémamentesen beszél

Feladat:

·     ügyfelekkel való kapcsolattartás, kapcsolatépítés

·     új ügyfelek felkutatása

·     hideghívások

·     gépjármű értékesítés teljeskörű ügyintézéssel

Amit mi nyújtunk:

·     kiemelt teljesítménybér

·     átlag feletti jövedelem lehetősége

·     képzési, fejlõdési lehetõség

·     modern, kultúrált munkahely

·     azonnali munkábaállás

Fényképes önéletrajzát a jövedelemigény megjelölésével, valamint motivációs levelét az alábbi elérhetőségen várjuk.

e-mail: allas@cmobil.com

A C-Mobil Kft megújuló karosszéria műhelyébe

KAROSSZÉRIA LAKATOS

munkatársakat keres

Elvárásaink:

·     Középfokú szakirányú végzettség

·     a szakmában eltöltött 3 év gyakorlat

·     pontos, precíz, önálló munkavégzés

·     felhasználói szintű számítógépes ismeretek

·     B kategóriás jogosítvány

·     versenyképes jövedelem, teljesítménybérezés

·     útiköltség támogatás

Fényképes önéletrajzát, valamint motivációs levelét a jövedelemigény megjelölésével, az alábbi elérhetőségen várjuk.

6725 Szeged, Kálvária sgt. 83-85.